5. Fırat Romatoloji Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
14 Nisan 2018

KONGRE ŞEHRİ
K.Maraş, Türkiye
KONGRE YERİ
Cahit Zarifoğlu Konferans Salonu

KONGRE WEB SİTESİ
www.firatromatoloji.org
DAVET
Türkiye Romatoloji Derneği, Fırat Üniversitesi ve Sütçü İmam Üniversitesi Romatoloji Bilim Dallarının ortaklaşa düzenlediği Romatoloji Sempozyumumuz 14 Nisan 2018 tarihinde Kahramanmaraş’ta yapılacaktır. Romatolojik konulara ilgi duyan tüm hekim arkadaşlarımız davetlidir.

Bu sempozyumda temel hedefler: Romatizmal hastalıklarda farkındalık oluşturmak ve romatolojik hastalıklar ile bir şekilde teması olan Aile Hekimi, İç Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanı ve araştırma görevlisi meslektaşlarımızın romatoloji hakkındaki bilgilerini güncellemektir.
Bu sempozyum sırasında Mardin’den Konya’ya kadar olan bölgelerde hizmet sunan Romatoloji Uzmanları ve alanında Dünya çapında değerli hocalarımızla bir araya gelme fırsatı oluşacaktır.

Romatolojiye ve romatizmal hastalıklara ilgisi olan, bölgedeki tüm meslektaşlarımızı sempozyuma katılmaya ve bu vesile ile bir araya gelmeye davet ederiz.

Doç. Dr. Gözde Yıldırım-Çetin
Prof. Dr. Süleyman Serdar Koca

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin