40. Türkiye Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Kongresi

KONGRE TARİHİ
09 Mayıs - 13 Mayıs 2018

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Sueno Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.temhk2018.org
DAVET
Değerli meslektaşlarımız,

Türkiye Endokrinoloji ve Metabolizma Derneği adına sizleri 9-13 Mayıs 2018 tarihleri arasında Antalya’ da, Sueno Hotel’ de gerçekleştirilecek olan 40. Türkiye Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Kongresi’ ne davet etmekten onur duyuyoruz.

Bu yıl bizim için çok özel çünkü 40. Kongremizi düzenliyoruz. Bu özel kongre nedeniyle sizlere bir bilgi şöleni düzenlemeyi amaçladık ve program düzenleme komitesi olarak çalışmaları başlattık. Konferanslar, paneller, sempozyumlar, karşıt görüşler, olgu sunumları ve sözlü bildiriler ile zengin bir program hazırlayarak sizlerle buluşmayı hedefliyoruz. Her yıl olduğu gibi bu yıl da çok değerli konuşmacıların ve sizlerin katkıları ile alanımızdaki yenilikleri tartışacağız, yeni ufuklar açacak konulara hep birlikte göz atacağız.

Kongre öncesinde Temel Ultrasonografi Kursunun yanı sıra ilginizi çekeceğinizi düşündüğümüz Etkili Sunum Teknikleri Semineri, Microsoft Office Kursu gibi aktiviteler de planlamaktayız. Geleneksel olarak kongremizde yer alan Genç Araştırıcı Ödülü ve Konferansı’ nın yanı sıra bilimsel yayın organımız Türk JEM’ de yayımlanan makaleler arasından seçilecek olan bir araştırmanın sunumunu da programa ekledik. Bundan sonra Türk JEM Ödülü Konferansı başlığı altında bu sunumların da devamlılığının sağlanmasını hedefledik.

En iyi Sözlü ve Poster Sunum Ödüllerini bu yıl da verilecektir ve sizlerden bildiri göndermenizi bekliyoruz.

Yine ülkemizde endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları biliminin geleceği olan gençlerin oluşturduğu Genç Endokrinologlar grubumuz da bu yıl ilk kez kongremizde bilimsel programda yer alacaklar.

Bilimsel etkinliklerin yanı sıra birlikte olmanın keyfini ve heyecanını yaşatacak olan sosyal aktiviteleri de unutmadık. Zengin ve sürprizlerle dolu bu etkinlikler de sizleri bekliyor olacak.

Sizlerle bu özel yılda, 40. Yılımızda birlikte olmaktan büyük mutluluk ve onur duyacağız.

Katılımınız ve destekleriniz için şimdiden teşekkür eder, bu değerli kongreyi kaçırmamanızı dileriz.

Saygı, sevgi ve selamlarımızla,

Düzenleme komitesi adına,

Prof. Dr. Sevim GÜLLÜ
Türkiye Endokrinoloji ve Metabolizma Derneği ve Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin