4. Uluslararası Egzersiz ve Spor Psikolojisi Kongresi

KONGRE TARİHİ
13 Nisan - 15 Nisan 2018

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Marmara Üniversitesi Anadolu Hisarı Yerleşkesi

KONGRE WEB SİTESİ
esp2018.kongre.marmara.edu.tr
DAVET
Değerli Bilim İnsanı,

Merhaba,

Sizi Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi ve Egzersiz ve Spor Psikolojisi derneği adına alanımızla ilgili bilgi ve deneyimlerimizi paylaşmak amacıyla IV. Uluslararası Egzersiz ve Spor Psikolojisi Kongresi'nde Türkiye ve Dünyanın yeni cazibe merkezi İstanbul’da buluşmaya davet etmenin gururunu yaşıyoruz.

Kongremizin teması "Sporda Başarı ve Mutluluğun Psikolojisi" olarak belirlenmştir.

8000 yıllık kültürel tarih geçmişi bulunan ve Doğu Roma İmparatorluğu ile Osmanlı İmparatorluğu’na başkentlik, genç Türkiye Cumhuriyeti’ne de kültür başkentliği yapan İstanbul’da Boğazın kıyısında, Avrupa ile Asya arasında kurulmuş bulunan Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet köprülerinin orta noktasında, adeta geçmişten geleceğe köprü özelliğindeki Anadoluhisarı semti, barındırdığı Göksu deresi, Küçüksu deresi tarihi hisarı, Nişantaşı ve Küçüksu Kasrı gibi doğal ve tarihi zenginlikleri ile de tanınır. Marmara Üniversitesi’nin Göksu kenarındaki seçkin Yerleşkesinde yapılacak olan kongre hem dünyanın her yerinden bilim insanlarının buluşarak bilgi ve deneyim paylaşacağı hem de planlanan sosyal ve kültürel etkinlikler ile İstanbul şehir kültürünü deneyimleme fırsatı bulabilecekleri bir organizasyon olacaktır.

En büyük dileğimiz Kongremizde bu alandaki, bilimsel üretimlerinizin en değerli ürünlerini görebilmek ve paylaşabilmektir. Bu nedenle Kongremize değerli katkılarınızı ve katılımlarınızı bekliyoruz.

Organizasyon Komitesi Adına

Prof. Dr. Salih PINAR
Prof. Dr. Turgay BİÇER

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin