4. Uluslararası Eğitim Uzaktan Eğitim ve Eğitim Teknolojileri Kongresi

KONGRE TARİHİ
23 Kasım - 24 Kasım 2018

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Porto Bello Hotel Resort and SPA

KONGRE WEB SİTESİ
www.icdet.net
DAVET
4. Uluslararası Eğitim, Uzaktan Eğitim ve Eğitim Teknolojileri Kongresi; İstanbul Aydin Üniversitesi, UDEEEWANA- United Distance Education for Eastern Europe, Western Asia and Northern Africa, IJONTE- International Journal on New Trends in Education and Their Implications, GLOKALde-Global and Lokal Distance Education, WJEIS- Journal of Educational and Instructional Studies in the World, JRET- Journal of Research in Education and Teaching and WOJDE- International Women Online Journal of Distance Education adli dergilerin destegiyle düzenlenmektedir.

ICDET Uluslararası Eğitim, Uzaktan Eğitim ve Eğitim Teknolojileri Kongresi'nde genelde eğitim bilimlerinin tüm alanlarında, ozelde de uzaktan eğitim ve eğitim teknolojileri calısmaları tartısılacaktır. Eğitim bilimlerinin tüm uzmanlık alanları ile uzaktan eğitim ve egitim teknolojileri de disiplinler arası calısmalar gerektirdiğinden Kongremiz, diğer alanlarda çalışan meslektaşlarımızın da katkılarına açıktır. Tüm Dünyadaki eğitimcilerin birbirlerini tanıması yanında işbirligi yapabilmeleri de Kongremizin bir başka hedefidir.

Kongremiz, sözlu ya da poster bildiri ile katılımınızın yanı sıra, sizlerin önerileri doğrultusunda düzenlenecek panellerle ve standlarla da katılımınıza açıktır.

Bildiri Sunum Dili: Türkce ve İngilizcedir. Her iki dilde de sunum yapılabilmektedir.

Kongre programi ile bildiri özetleri kağıt baskı olarak basılacaktır ve kongre çantasıyla birlikte otelde katılımcılara teslim edilecektir.

Kongrede sunulan ve tüm kurallara uygun olarak zamanında gönderilmiş olan bildirilerin bütün tam metinleri, Çözüm Egitim yayıncılık tarafından Kongre başlığını taşıyan ISBN Numaralı e Kitap olarak basılmış olacaktır (Kağıt baskı olmayacaktır) ve www.icdet.net sitesinde e kitap olarak 30 Aralık 2018 tarihinde yayınlanmış olacaktır.

Katılımınızla güçleneceğine inandığımız uluslararası kongremize bekliyoruz.

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin