4. Gazi Hematoloji Günleri

KONGRE TARİHİ
14 Mayıs 2018

KONGRE ŞEHRİ
Ankara, Türkiye
KONGRE YERİ
Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi

KONGRE WEB SİTESİ
www.hematolojidayanis.org
DAVET
Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde derneğimizce düzenlenecek olan “4. Gazi Hematoloji Günleri “, ‘Hematoloji ve İmmun Sistem’ isimli toplantıda hematolojik hastalıklarda immun patogenez ve buradan temel alınarak geliştirilen tedavi yöntemlerine değinilecektir. İmmun sistem vasıtasıyla etkili olan tedavi seçenekleri giderek artan sayıda kullanım alanımıza girmektedir. Bu gibi ilaçlar ile yapılan tedavilerde hem yan etki hem de tedaviye yanıtın değerlendirmesi sitotoksik tedavilere göre farklılıklar göstermektedir. Hızla değişen tedavi yaklaşımlarının bilinmesi hem İç Hastalıkları hem de Hematoloji asistanları ve uzmanları için gereklidir.

Davet edilen uzman ve akademisyenlerce olguların tartışılacağı uygulamalı bir toplantı yapılacaktır. Bu toplantılar ile hekimlerin Hematolojik hastalıklarda gelişen tanı-tedavi yöntemleri konusunda yetkinlikleri ve bilgilerinin artırılması ve tecrübelerinin de paylaşılması da hedeflenmektedir.

Bu amaca yönelik olarak 14 Mayıs 2018 tarihinde bir toplantı yapılması planlanmıştır.

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin