33. Ankem Kongresi

KONGRE TARİHİ
02 Mayıs - 06 Mayıs 2018

KONGRE ŞEHRİ
Fethiye, Muğla, Türkiye
KONGRE YERİ
Liberty Hotels Lykia

KONGRE WEB SİTESİ
www.2018ankem.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız, Sevgili Ankemistler,

33. ANKEM Kongresinin 2-6 Mayıs 2018 tarihinde Liberty Hotels Lykia-Fethiye’de gerçekleştirileceğini duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

ANKEM Derneği ve Kongrelerinin multidisipliner doğasının yansımaları bu Kongre’de de yaşanacak; infeksiyon hastalıklarında tedavi, akılcı antibiyotik kullanımı ilkeleri, antimikrobiyal direnç, çocuk ve erişkin aşılama gibi ana ve güncel konularımız dahili, cerrahi ve temel tıp bilimlerinin yetkin bilim insanlarınca sunulacak ve tartışılacaktır. Açılış günümüzün klasiği Enver Tali Çetin konferansı ve ANKEM Meydanı, kahvaltılı interaktif oturumlar, genel oturum ve paneller, zengin sosyal program ile birlikte her zamanki gibi Kongremizde yer alacaktır.

Bu vesile ile, Bilimsel Kurul tarafından yapılacak değerlendirme sonrası poster ve sözlü sunularını Kongremizde sunacak olan belirli sayıda araştırmacıya ANKEM Derneği tarafından katılım ve konaklama bursu verileceğini de duyurmak istiyoruz.

33. Kongremizin sizlerin katkılarıyla daha da zenginleşeceğine ve yüksek bilimsel düzey ve kalitede geçeceğine inanıyor, Kongremize sunu ve katılımları ile destek verecek tüm meslektaşlarımıza şimdiden teşekkür ediyoruz.

33. ANKEM Kongresi’nde birlikte olmak ümidiyle sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Kongre Başkanları

Prof. Dr. Mustafa HACIMUSTAFAOĞLU - Prof. Dr. Derya AYDIN

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2019 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin