KONGRE SEKTÖRÜNÜN EN FAZLA ZİYARET EDİLEN WEB SİTESİ "KONGREUZMANI.COM"
Sponsorluk koşulları ve teklif talebi için tıklayınız.

3. Yaşam Bilimleri Kongresi

KONGRE TARİHİ
23 Şubat - 24 Şubat 2018

KONGRE ŞEHRİ
Kayseri, Türkiye
KONGRE YERİ
Abdullah Gül Üniversitesi

KONGRE WEB SİTESİ
www.yasambilimlerikongresi.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız ve Sevgili Öğrencilerimiz,

Abdullah Gül Üniversitesi, Yaşam ve Doğa Bilimleri Fakültesi’nin ev sahipliğinde 23-24 Şubat 2018 tarihlerinde, Kayseri’de III. Yaşam Bilimleri Kongresi’ni düzenleyeceğimiz bilgisini sizlerle paylaşmaktan mutluluk duymaktayız.

III. Yaşam Bilimleri Kongresi’nde, yaşam bilimleri alanında çalışan temel, klinik ve mühendislik bilim alanlarından uzman ve öğrencilerimizi bir araya getirerek interaktif bir ortam yaratmayı hedefliyoruz. Kongremizde temel olarak kanser biyolojisi, proteomiks, biyoinformatik, doku mühendisliği, kök hücre, nanobiyoteknoloji, sinirbilim, immünoloji ve biyomedikal enstürmantasyon gibi önemli konuları ele alacağız. Yaşam Bilimleri Kongresi’nin Moleküler Biyoloji ve Genetik, Biyoloji, Biyomühendislik, Tıp, Eczacılık, Diş Hekimliği, Kimya Mühendisliği, Malzeme Bilimi ve Mühendisliği, Nanoteknoloji ve diğer temel bilim alanlarında uzmanlık yapan bilim insanlarının araştırmalarına ve öğrencilerimizin vizyonlarına önemli katkılar sunacağına inanıyoruz.

Tüm meslektaşlarımızı ve öğrencilerimizi, yaşam bilimlerinin temel konularını en güncel hali ile tartışmak ve Kayseri’nin mistik ve büyüleyici atmosferini yaşamak üzere III. Yaşam Bilimleri Kongresi’ne katılmaya davet ediyoruz.

Saygılarımızla.

Düzenleme Kurulu Adına

Prof. Dr. Yusuf BARAN
Rektör Yardımcısı
Abdullah Gül Üniversitesi

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2019 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin