KONGRE SEKTÖRÜNÜN EN FAZLA ZİYARET EDİLEN WEB SİTESİ "KONGREUZMANI.COM"
Sponsorluk koşulları ve teklif talebi için tıklayınız.

3. Uluslararası Bozok Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
03 Mayıs - 05 Mayıs 2018

KONGRE ŞEHRİ
Yozgat, Türkiye
KONGRE YERİ
Erdoğan Akdağ Kongre ve Kültür Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
bozoksempozyumu3.bozok.edu.tr
DAVET
Değerli Bilim İnsanları,

3-5 Mayıs 2018 tarihleri arasında Yozgat’ta Bozok Üniversitesi Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek III. Uluslararası Bozok Sempozyumu’nun konusu “Bölgesel Kalkınma ve Sosyo-Kültürel Yapı” olarak belirlenmiştir. Sempozyum için önerilen bildiri özetlerinin, Yozgat ve çevresinin geçmişten günümüze sosyo-ekonomik durumu, kırsal göç ve bölgesel kalkınma, yerel ekonomik gelişmenin şehir kültürüne etkileri, sağlık ekonomisinin bölgesel durumu, üniversite-şehir ilişkilerinin ekonomik analizi, tarımsal faaliyetler ve istihdam olanakları, bölgesel kalkınmaya yönelik somut öneriler, bölgedeki endüstriyel faaliyetler ve onlardan kaynaklanan ekolojik sorunlar, yerel ve ulusal basında bölgesel kalkınmayla ilgili yayımlanmış haberler ve bu haberlerin çözümlemeleri gibi konular çerçevesinde olması ön görülmektedir. Bu konulara ek olarak, bölgenin geçmişten günümüze sosyo-ekonomik kalkınmasıyla ilintili her türlü başvuru değerlendirmeye alınacaktır. Belirtilen alanlarda çalışma yapan araştırmacıları sunacakları bildirilerle sempozyumumuza katılmaya davet ediyoruz.

Sempozyum oturumları Bozok Üniversitesi Kültür Merkezi’nin farklı salonlarında, eş zamanlı olarak, iki gün boyunca devam edecek, üçüncü gün ise sosyal program düzenlenecektir.

Sempozyumda sunulan bildiriler, takvimde belirtilen tarihlerde teslim edilmesi koşuluyla hakem raporları ve diğer gerekli düzenlemelerin yapılmasından sonra, ISBN numarası alınarak online Bildiriler Kitabı şeklinde yayımlanacaktır.

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2019 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin