3. Ulusal Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Kongresi

KONGRE TARİHİ
06 Aralık - 08 Aralık 2018

KONGRE ŞEHRİ
K.K.T.C.
KONGRE YERİ
Lefke Avrupa Üniversitesi

KONGRE WEB SİTESİ
www.agrisizyasamdafizyoterapi2018.com
DAVET
Değerli Katılımcılar,

Sizleri Lefke Avrupa Üniversitesi , Sağlık Bilimleri Fakültesi, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü ile Kıbrıs Türk Fizyoterapistler Birliği tarafından 6-8 Aralık 2018 tarihlerinde LAÜ Hukuk Fakültesi Konferans Salonu’nda yapılacak olan III. Ulusal Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Kongresi'ne davet etmekten büyük bir onur ve mutluluk duymaktayız. Her geçen gün adamızda güçlenerek büyüyen Fizyoterapi ve Rehabilitasyon topluluğu ile hep birlikte mümkün olan en yüksek katılımla bir araya gelebilmek en büyük amaçlarımızdandır.

Temel amacımızın ülkemizde rehabilitasyon çalışmalarını iyileştirmek olduğunun farkındalığıyla, bilginin işlenmesi, paylaşılması, bütüncül değerlendirilmesi ve sonuçta toplumsal yarara dönüştürülmesine hizmet edecek bir bilimsel program oluşturmayı hedefledik. Kongrede ağrısız yaşamda fizyoterapinin rolü göz önüne alarak ilk günü " Ağrı Nedenleri ve Tanımlanması, Akut & Kronik Ağrıda Medikal ve Fizyoterapi Rehabilitasyon Yaklaşımları"na ikinci günü ise " Farklı Hastalıklardaki Ağrı Durumlarında Kanıta Dayalı Güncel Literatür Taraması, Vaka Sunumları ve İnterdisipliner Ağrı”ya ayırmış olup, mesleki ve bilimsel gelişmeleri takip ederek bu alanda tecrübe ve paylaşımlarda bulunmak, çözüm önerileri getirmek ve mesleğimiz ile ilgili ileriye yönelik planlamalar yapmak için sizleri kongremizde hep birlikte olmaya davet ediyoruz.

Bilimsel içeriği oldukça dolu ve yoğun olan kongre programımızda sizleri Lefke’nin etkileyici ortamında aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Kongre Başkanları

Yrd. Doç. Dr. Gülbin Ergin
Lefke Avrupa Üniversitesi
Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölüm Başkanı

Uzm. Fzt. Şahveren Çakartaş
Kıbrıs Türk Fizyoterapistler Birliği Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin