3. Palandöken Anestezi Günleri

KONGRE TARİHİ
24 Kasım - 25 Kasım 2018

KONGRE ŞEHRİ
Erzurum, Türkiye
KONGRE YERİ
Polat Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.palandokenanestezi2018.org
DAVET
Doğu Anadolu’nun merkezi, Doğunun Paris’i serhat şehri Erzurum’da bu yıl III.’sünü gerçekleştireceğimiz Palandöken Anestezi günlerinin bu yılkı konusu Pediatrik Anestezi olacaktır. Yaklaşık iki gün sürecek sempozyumda sözlü bildiri sunumu da gerçekleştirilecektir. Pediatrik anestezi ile ilgili temel, güncel ve tartışmalı konuların; konusunda uzman konuşmacılarla ele alınacağı bu sempozyuma pediatrik anesteziye ilgi duyan bütün meslektaşlarımızı davet ediyoruz. Sempozyumdan bir gün önce TARD yönetim kurulu tarafından kliniğimizde hasta başında gerçekleştirilecek olan “Uygulamalı Düşük Akımlı Anestezi Workshop” una katılımınızı bekliyoruz.

Doğu Anadolu'nun en büyük şehri olarak bilinen Erzurum, mimari yapısı ve mistik güzelliği ve kültürel zenginlikleri ile Anadolu'nun en ilgi çekici kentlerinden biri olmuştur. Çok eski bir yerleşim yeri olduğundan tarihi kaleleri ve çifte minareli medresesi, tarihi bedesteni, kümbetleri ile tarihi camilerin görüntüsü ile gelinmesi ve görülmesi gereken yerlerden biri olmuştur. Erzurum kongresine ev sahipliği yapmasıyla ve palandökendeki kış turizmiyle de çok önemli bir role sahiptir.

Sempozyumumuzun gerçekleşmesinde ve bilimsel programımızın oluşmasındaki katkılarından dolayı TARD Yönetim Kuruluna ve TARD Karadeniz Şubesi Yönetim Kurulumuz üyelerine, Atatürk Üniversitesi Rektörlüğüne, davetimizi kabul ederek, kırmayarak bizi onurlandıran tüm oturum başkanlarına konuşmacılara, sponsorlukları ile destek veren tüm ilaç ve tıbbi cihaz firmalarına, özverili ve gayretli çalışmalarından dolayı D Event Turizm firması yönetici ve çalışanlarına, Polat Otel Kongre Merkezi yöneticilerine ve destek veren bütün kurum ve kurum yöneticilerine teşekkürlerimizi sunarız.

Prof. Dr. Haci Ahmet ALICI
Sempozyum Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin