3. Lenfödem Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
05 Ekim - 06 Ekim 2018

KONGRE ŞEHRİ
İzmir, Türkiye
KONGRE YERİ
Wyndham Grand Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.lenfodem2018.org
DAVET
Anadolu Lenfödem Derneği 3. Lenfödem Sempozyumu, 05 - 06 Ekim 2018 tarihleri arasında derneğimiz İzmir Şubesi tarafından düzenlenecektir.

Lenfödemli hastaların sayısı her yıl daha da artmaktadır ve lenfödemin erken tanısı ve tedavisi çok önem kazanmıştır. Her yıl gerçekleştirilen sempozyumumuz lenfödem konusunda multidisipliner yaklaşımları, bilimsel oturumları ve çalıştayları ile lenfödem konusunda güncel bilgilerin ve lenfödem uzmanlarının görgü ve tecrübelerini paylaşma fırsatı sunmaktadır. Aynı zamanda tanı ve tedavideki teknolojik gelişmeler de katılımcılara aktarılmaktadır. Lenfödemin fiziksel, fonksiyonel ve psikososyal açıdan tüm yönleriyle ele alınacağı bu üçüncü sempozyumumuzda, her yıl olduğu gibi hasta eğitimi toplantıları gerçekleştirilip farkındalık artırılacak ve erken tanı tedaviye ulaşma yolları hastalarla paylaşılacaktır.

Doğası, çevresi ve tarihi güzellikleri ile tanınan İzmir’de Wyndham Grand Otel’de gerçekleştirilecek olan hem bilimsel hem sosyal açıdan zengin bir toplantı olacağına inandığımız bu sempozyumumuza lenfödemle ilgilenen tüm meslektaşlarımızı bekliyoruz.

Sevgi ve Saygılarımızla,

Prof. Dr. Lale Cerrahoğlu
Sempozyum ve Anadolu Lenfödem Derneği
İzmir Şubesi Başkanı

Prof. Dr. Pınar Borman
Anadolu Lenfödem Derneği Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin