3. Bezmialem Ortopedi Buluşması

KONGRE TARİHİ
01 Aralık - 02 Aralık 2018

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Bezmialem Vakıf Üniversitesi

KONGRE WEB SİTESİ
www.bezmialemortopedibulusmasi.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

1 - 2 Aralık 2018 tarihlerinde, Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı ev sahipliğinde III. Bezmialem Ortopedi Buluşması uluslararası katılımla gerçekleştirilecektir.

Etkinlik kapsamında omuz, kalça ve diz artroplastisinde revizyon cerrahisi ve protez enfeksiyonu konuları ayrıntılı olarak ele alınacak, cerrahi teknikler ve çok sayıda vaka üzerinden interaktif olarak tartışılacaktır.

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen Bezmialem Ortopedi Buluşmasında yurt içinden duayen hocalarımızın yanında Amerika Birleşik Devletleri, Almanya, İtalya, Birleşik Arap Emirlikleri ve Güney Kore'den alanında uzman değerli konuşmacılar katkı verecektir. Ayrıca artroplastide kullanılan yüzeyler ile ilgili çok önemli buluşları ve çalışmaları olan, Harvard Üniversitesi'nden Profesör Orhun Muratoğlu toplantının ikinci gününde BVÜ Beykoz Yaşam Bilimleri Enstitüsünde triboloji ile ilgili güncel bilgileri bizlerle paylaşacaktır.

Güçlü bir bilimsel kurul ve konuşmacıların destek vereceği toplantımızda, siz değerli meslektaşlarımızın katılımlarını bekleriz.

Saygılarımızla,
Toplantı Düzenleme Kurulu adına,

Toplantı Başkanı
Dr. İbrahim TUNCAY
Bezmialem Vakıf Üniversitesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı Başkanı

Toplantı Sekreteri
Dr. Fatih YILDIZ
Bezmialem Vakıf Üniversitesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin