27. Kalite Kongresi

KONGRE TARİHİ
13 Kasım - 14 Kasım 2018

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Zorlu Performans Sanatları Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
www.kalitekongresi.org
DAVET
Hızlı artan insan faaliyetleri, gezegenimizin sürdürülebilir düzeyde temin edebildiği kaynak miktarının çok ötesine geçti. Ve biz kaynakları sürdürülemez ölçüde tükettiğimizi, tehlikeli kirleticiler yaydığımızı, ekosistemlerin altını oyduğumuzu ve gezegenin iklim dengesini bozmaya başladığımızı kavrama noktasına geldik.

Peki ileri teknolojiye sahip toplumlar oluşturan insan zekası, çevresel etkileri azaltan bir ekonomide mi yol alacak mı? Yoksa ekonominin çöküşü ile iklim kaosu arasında bir seçim yapmak zorunda mı kalacak?

Mükemmellik ve kalite kavramlarının sadece iş yaşamında değil yaşamın her alanında uygulanabilmesi için çalışmalarını sürdüren Türkiye Kalite Derneği (KalDer) bu yıl ki Kalite Kongresi’nde 27 yıllık entelektüel birikimiyle bu soruların cevaplarını arayacak. En yeni yönetim modelleri, yenilikçi yaklaşımları ve uzman konuklarıyla bilgi ve paylaşımın odağı olan Kalite Kongresi, ‘Sürdürülebilir Ortak Gelecek’ teması ile 13-14 Kasım’da Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde gerçekleşecek.

Avrupa’nın en etkin yönetim kongresinde buluşmak dileğiyle…

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Kategori İçerisindeki Benzer Etkinlikler


Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2019 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin