25. Ulusal Alerji ve Klinik İmmünoloji Kongresi

KONGRE TARİHİ
17 Kasım - 21 Kasım 2018

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Susesi Luxury Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.allerji.kongresi.info
KONGRE VİDEOSU

												
             DAVET             
Değerli meslektaşlarımız,

Sizleri Türkiye Ulusal Alerji ve Klinik İmmünoloji Derneği'nin 17-21 Kasım 2018 tarihlerinde Antalya’da gerçekleştirilecek 25. Ulusal Kongresine davet ediyoruz. Derneğimiz ülkemizde Alerji ve İmmunoloji Bilimi yolunda uzun bir geçmiş ve derin bir tecrübeye sahiptir. Bu yılki kongremiz ise çeyrek asırı kutlayacak olması nedeniyle ayrı bir önem taşımaktadır.

Kongremize ülkemizden ve uluslararası alandan değerli konuşmacılarımız davetlidir. Her yıl olduğu gibi bu yıl da çocuk ve erişkin Alerji-İmmunoloji hastalıkları alanında çalışan klinisyenlere ve bu alanda çalışan araştırmacılara yönelik olan kongre bilimsel programımızda yeni güncellemeler, rutin uygulama ve algoritmalar yer alacaktır.

Bu yıl kongremizde okullara daha geniş yer verilerek katılımcılara belgeleri verilecektir. Zengin bir bilimsel program yanı sıra, her gün dostlarla buluşarak dinleneceğiniz sosyal programlar planlanmaktadır.

Kongremizin katılımcılara faydalı olması için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Sizlerin katılımı ve katkılarınızla kongremiz güzelleşecektir. Gelin, bilgi ve tecrübelerimizi güncelleyelim, paylaşımlarımızı arttıralım, pratiğimizi güçlendirelim ve yeni araştırmalara ufuk açalım. Yoğun kış temposunda çalışmaya başlamadan önce Kasım ayında, Antalya’da, Türkiye Ulusal Alerji ve Klinik İmmünoloji Derneği’nin ev sahipliğinde yaza birlikte veda edelim.

Kongremizde buluşmak dileği ile…

Sevgi ve saygılarımızla

Prof. Dr. Bülent E. Şekerel
Dernek Başkanı

Prof. Dr. Ayşen Bingöl
Kongre Başkanı

Prof. Dr. Okan Gülbahar
Bilimsel Komite Başkanı

Doç. Dr. Ebru Çelebioğlu
Kongre Sekreteri

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2019 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin