24. Uludağ Anestezi Kış Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
02 Mart - 04 Mart 2018

KONGRE ŞEHRİ
Bursa, Türkiye
KONGRE YERİ
Crowne Plaza Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.uludaganestezi.org/2018
DAVET
Sizleri, 2- 4 Mart 2018 tarihleri arasında Hotel Crowne Plaza - Bursa’da düzenleyeceğimiz 24. Uludağ Kış Sempozyumu’muza davet etmekten büyük mutluluk ve onur duyuyoruz.

Ana teması “Gri Uyku” olan sempozyumumuzun temel amacı anestezi ve yoğun bakım alanındaki uygulamalarımız ile ilgili, özellikle son dönemdeki teknolojik yenilikleri, mesleki gelişmeleri ve deneyimlerimizi paylaşmak olacaktır. Günlük pratiğimizde önemli yeri olan rejyonal anestezide ultrason eşliğinde sıklıkla kullanabileceğimiz yeni blokları içeren bir çalıştay gerçekleştireceğiz. Bilimsel programımızda genç meslektaşlarımızın sözlü sunularına da yer vereceğiz.

Bilimsel çalışmalarınız ve değerli katkılarınızla daha verimli olacağına inandığımız 24. Uludağ Kış Sempozyumu’muzda görüşmek üzere…

Sevgi ve saygılarımla.

Prof. Dr. Suna Gören
Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Anesteziyoloji Anabilim Dalı Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2019 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin