20. Ulusal Hipertansiyon ve Böbrek Hastalıkları Kongresi

KONGRE TARİHİ
09 Mayıs - 13 Mayıs 2018

KONGRE ŞEHRİ
K.K.T.C.
KONGRE YERİ
Limak Cyprus Deluxe Hotel and Resort

KONGRE WEB SİTESİ
www.hipertansiyonkongresi.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

20. Ulusal Hipertansiyon ve Böbrek Hastalıkları Kongresi, 9-13 Mayıs 2018 tarihleri arasında K.K.T.C, Bafra, Limak Cyprus De Luxe Hotel & Resort'ta gerçekleştirilecektir. Her yıl artan katılımcılarımızın, önerileri ve destekleri ile Hipertansiyon ve Böbrek Hastalıkları alanındaki önemli sorunları ve konuları güncelleyerek, sizlere bilimsel içeriği yanı sıra klinik pratiği de olan kaliteli bir program hazırlanmıştır. Daha önceki yıllarda olduğu gibi sözlü ve poster bildirileriniz jüriler tarafından değerlendirilerek ödüllendirilmeye devam edilecektir. Son 3 kongremizde yaptığımız gibi derneğimiz tarafından genç meslektaşlarımızın bilgi ve donanımını artırmak amacı ile bildiri sahibi asistanlarımıza kayıt konaklama ve ulaşım desteği verilecektir. Kontenjanların belirlenmesinde azami fedakârlık derneğimizce yapılmakta olup, önceki yıl kongresindeki programlara katılım ve devam oranları temel alınmaktadır.

Türk Tabipler Birliği tarafından kredilendirilecek olan kongremizin sizlerin katılımı ve katkılarıyla her yönden doyurucu, ilginç, yararlı ve güzel bir kongre olacağına inanıyoruz.

Prof. Dr. Ülver Derici
Kongre Başkanı

Doç. Dr. Müge Değer
Kongre Sekreteri

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin