2. Uluslararası EMI Girişimcilik ve Sosyal Bilimler Kongresi

KONGRE TARİHİ
09 Kasım - 11 Kasım 2018

KONGRE ŞEHRİ
Kapadokya, Nevşehir, Türkiye
KONGRE YERİ
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi

KONGRE WEB SİTESİ
www.emissc.org
DAVET
Kıymetli Meslektaşımız,

İlki Kıbrıs Sosyal Bilimler Üniversitesi ev sahipliğinde Lefkoşa’da düzenlenen kongremizin ikincisi Kapadokya'da, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi ev sahipliğinde 9-11 Kasım 2018 tarihlerinde gerçekleşecektir. Sosyal bilimlerin her alanından özgün bilimsel çalışmalar kabul edilmektedir. Kongre dili İngilizce & Türkçe’dir. Bildiri özeti son gönderim tarihi 15 Eylül 2018'dir. Bildiri Türkçe ise İngilizce özet de gönderilmelidir. Kongre başvuru ve kabul süreci özet metin üzerinden yapılacaktır.

Akademik teşvik kriterleri kapsamında 6 farklı ülkeden davetli akademisyenlerin katılacağı kongremizde ISBN numaralı özet ve tam metin ‘Bildiri Kitabı’ yayınlanacaktır. İlaveten “International Journal of Entrepreneurship and Management Inquiries” ve “European Journal of Managerial Research” isimli dergilerde tam metinler makale olarak yayımlanabilecektir. Kongrede ayrıca Bilimsel Araştırma Yöntemleri Çalıştayı ile Kapadokya Gezisi düzenlenecektir. Siz değerli bilim insanlarının katılımlarından onur duyarız. Kapadokya’da buluşmak ümidiyle...

Prof. Dr. Himmet KARADAL
Journal EMI Dergisi Editörü

Prof. Dr. Asım SALDAMLI
Nişantaşı Üniversitesi Rektör Yardımcısı

Prof. Dr. Şule AYDIN
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Turizm Fakültesi Dekanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2019 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin