2. Uluslararası Eğitim ve Değerler Sempozyumu-ISOEVA

KONGRE TARİHİ
17 Ekim - 20 Ekim 2018

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
www.isoeva.com
DAVET
Çok Kıymetli Bilim İnsanları,

17-20 Ekim 2018 tarihlerinde Mersin Üniversitesi ve Türk Tarih Kurumu Başkanlığı işbirliği; International Journal of Eurasia Social Sciences (IJOESS) www.ijoess.com , International Journal Of Education Technology and Scientific Researches (IJETSAR) www.ijetsar.com ve International Journal of Eurasian Education and Culture www.ijoeec.com ev sahipliğinde düzenlenecek olan 2nd International Symposium of Education and Values www.isoeva.com (Uluslararası Eğitim ve Değerler Sempozyumu)’a sizleri davet etmekten onur ve mutluluk duyarız.

İçinde bulunduğumuz süreçte dünyada ve özellikle coğrafyamızda yaşanan olaylar eğitimin özellikle de değerler eğitiminin önemini ortaya koymaktadır. Bu bağlamda, başta Türkiye’deki bilim insanları olmak üzere coğrafya havzamızdaki ülkelerden de akademisyen ve araştırmacıların katılımı ile nitelikli çalışmaların paylaşılacağı ve interdisipliner aktivitelerin gerçekleşeceği bir ortamda sizleri değerli çalışmalarınızla ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Sempozyumumuzda sözlü bildiri sunumları ve uluslararası karma serginin yanında gelecek nesillerimizi daha nitelikli ve bilinçli hale getirmek için emek veren kıymetli öğretmenlerimizin “eğitimde iyi örnekler” sunumlarına da yer verilecektir.

2nd International Symposium of Education and Values’ta (ISOEVA) kabul edilen bildiriler bildiri kitapçığında/web sayfasında yayınlanacaktır. Tam metinler hakem incelemelerinden sonra elektronik/basılı kitap olarak yayınlanacaktır.

Eğitimin her alanından değerli bilim insanları ile 4 gün boyunca güzel kazanımlar elde etmek dileğiyle…

Düzenleme Kurulu

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin