2. Ulusal İmmünoterapi ve Onkoloji Kongresi

KONGRE TARİHİ
31 Ekim - 04 Kasım 2018

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Gloria Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.immunoterapi2018.org
DAVET
Sevgili meslekdaşlarım,

Sevgili meslekdaşlarım, "İmmunoterapi ve Onkoloji Kongresi" 31 Ekim-3 Kasım 2018’de Antalya’da gerçekleştirilecektir. Bilimsel programın sabah kısmında ASCO 2018 ve ESMO 2018 kongrelerinin güncel bilgilerini içeren paneller, konusunda uzman hocalar tarafından anlatılacaktır.

"Sözel Bildirimi" oturumları sizlerin değerli çalışmalarına yer verecek ve "En İyi Sözel Bildiri" ödülleri yine Kongre-PAD üzerinden sizlerin oyları ile seçilecektir.

“Vakalarla Onkoloji” kısmında sabah teorik güncellemelerini dinlediğimiz kanserlerin vakalar bazında tartışılması yine interaktif key-pad sistemi ile olacaktır.
Günün sonunda ise sabah teorik bilgilerini dinlediğimiz, öğleden sonra da vakalar bazında pratiğe yönelik seçenekleri gözden geçirdiğimiz kanserlerde ilaç kullanımları ile ilgili “Türkiye Pratiğinde Güncel Durum” oturumları yer alacaktır. Katılım ve katkılarınızla güç vereceğiniz bu bilim şölenine hepinizi bekliyoruz.

Saygılarımla,
Prof. Dr. İsmail Çelik

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin