2. Türkiye İnme Akademisi

KONGRE TARİHİ
14 Eylül - 16 Eylül 2018

KONGRE ŞEHRİ
Taksim, İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Intercontinental Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.strokeacademy.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Türkiye İnme akademisinin ikincisini 14-16 Eylül’de İstanbul’da düzenliyoruz. Türk Nöroloji Derneği ülke sathında inme tanı ve tedavi sistemini kurup uygulayan nörologlarımızı bu uluslararası katılımlı toplantıda bir araya getiriyor. Akut iskemik inme tedavisinde nörotrombektominin etkinliğinin ilk kez 2014 yılında İstanbul’da yapılan Dünya inme kongresinde duyurulduğu hatırlarsınız. Geçen dört yılda biz nörologlar hep birlikte çok şey başardık. Şimdi, inmenin Türkiye hikayesi İstanbul’da yazılmaya devam edecek diyor, ve bu sayede sizleri ağırlayacak olmaktan büyük büyük mutluluk duyuyoruz.

Akademi uluslararası niteliktedir. Toplantının dili hem İngilizce hem de Türkçedir. Ana salonda oturumlar İngilizce iken B salonunda Türkçe olacaktır. Her oturumda simultane çeviri gerçekleştirilecektir. İnme biliminin türlü alanlarına önemli katkılar yapmış 11 misafirimiz akademide bizlerle olacak. Bunların arasında 5 nörolog girisimselci bulunmakta. Ülkemizden de çok sayıda tecrübeli inme nöroloğuna ilaveten geleceğe güven ve gururla bakmamızı sağlayan çok daha fazla sayıdaki genç nörolog inme gönüllüsü meslektaşımızla toplanacağız akademide.

İnme proflaksisi, nörogörüntüleme, intravenöz tromboliz, nörotrombektomi ve nöroyoğun bakım ana konularımızdır. Ancak, konular elbette bunlarla sınırlı değil. Üç gün boyunca inmenin her yönünü tartışacağız, detaylarını konuşacağız.

İstanbul’un en güzel zamanında ve kalbinde düzenlenen inme akademisine tüm nörologlar davetlimizdir. Gelin bu geleneği birlikte oluşturalım.

Kongre Organizasyon ve Düzenleme Komitesi

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin