2. İSTAHED Güz Akademisi

KONGRE TARİHİ
19 Ekim - 21 Ekim 2018

KONGRE ŞEHRİ
Mardin, Türkiye
KONGRE YERİ
Erdoba Elegance Hotel and Convention Center

KONGRE WEB SİTESİ
www.guzakademisi.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

İstanbul Aile Hekimliği Derneği tarafından düzenlenen 2. İSTAHED Güz Akademisi’ni 19-21 Ekim 2018 tarihleri arasında, Mardin Aile Hekimleri Derneği MARHED ile beraber doğası ve tarihiyle özel bir şehir olan Mardin’de düzenliyoruz.

İstanbul Aile Hekimliği Derneği, koruyucu hekimliğin hakettiği değeri bulması için mücadele veren bir dernektir. Kuruluşundan günümüze kadar olan süreçte örgütlenmesini tamamlamış, 2500 üyesi bulunan, düzenlediği etkinliklerle tüm Türkiye’deki aile hekimlerine aynı anda ulaşabilen, verdiği hukuki destekle üyelerinin yanında bulunan, ulusal basında yer edinen Türkiye’nin güçlü Aile Hekimliği derneğidir.

İSTAHED, aile hekimleri ve aile sağlığı çalışanlarımızın eğitim ihtiyaçlarını her daim önemsemiş, bu alanda; kongreler, kurslar, akademiler, sağlık alanında en çok izlenen online eğitim programı olan Asm’de 30 Dakika’yı düzenlemiş ve düzenlemeye de devam etmektedir.

Siz sevgili hekimlerimizden gelen talepler üzerine, İSTAHED Akademi eğitimlerimizi, yeni bir boyuta taşıyarak daha verimli geçirmeyi, aile hekimliğinin bilimsel yönüne katkı sağlayarak aile hekimliğini ileri bir aşamaya ulaştırmayı hedefliyoruz.

İSTAHED Yönetim Kurulu, Eğitim ve Bilim Komisyonu olarak, Mardin Erdoba Elagance Otel ’de gerçekleştireceğimiz 2. İSTAHED Güz Akademisi’nde sizleri de aramızda görmekten onur ve mutluluk duyarız.

Dr. Melisa Menemencioğlu
Akademi Başkanı

Dr. İsmail Burçin Yalçın
Genel Sekreter

Uzm. Dr. Selda Handan Karahan Saper
Bilimsel Sekreter

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin