19. Pediatri Günleri

KONGRE TARİHİ
07 Mart - 09 Mart 2018

KONGRE ŞEHRİ
İzmir, Türkiye
KONGRE YERİ
Sabancı Kültür Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
www.pediatrigunleri.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı olarak 7-9 Mart 2018 tarihleri arasında İzmir Sabancı Kültür Merkezi’nde 19. Pediatri Günleri’ni gerçekleştirecek olmaktan büyük heyecan ve mutluluk duyuyoruz. Bizler bu sempozyumu çok önemsiyor ve her yıl aldığımız geri bildirimler sonucunda bir sonraki yıla daha büyük bir şevkle ve özveriyle hazırlanıyoruz. İzmir ve çevre illerde görev yapan tüm çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanları, aile hekimleri, halk sağlığı uzmanları, ilgili tıpta uzmanlık öğrencileri, pratisyen hekimler, çocuk sağlığı ve hastalıkları ile ilgili hemşire ve diğer sağlık çalışanlarını aramızda görmeyi bekliyoruz.

Bu sene ilk defa, programa bir kurs ekledik. Sempozyumdan bir gün önce Çocuk Acil Tıp ve Yoğun Bakım Derneği’nin deneyimli üyeleri tarafından Çocuklarda İleri Yaşam Kursu (ÇİYAD) gerçekleştirilecektir. İki gün sürecek olan sempozyumumuzda Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları kapsamında bulunan, günlük uygulamalarda sık karşılaşılan sorunlar deneyimli oturum başkanları ve konuşmacılar eşliğinde olgu temelinde irdelenip tartışılacaktır. Bu sayede çocuklarımızın tanı, tedavi ve izlemlerinin daha iyi ve güncel verilerle yapılmasına katkı sunmayı amaçlıyoruz.

Geniş katılım ve yüksek bilimsel düzey hedeflediğimiz toplantımız sizlerin katkıları ile gerçekleşecektir. Sempozyumumuza destek vererek bilgi ve deneyimlerini bizlerle paylaşan katılımcı ve değerli hocalarımıza şimdiden teşekkür ediyor, başarılı bir sempozyum geçirmemizi diliyorum.

Saygılarımla,

Prof. Dr. Murat Duman

Sempozyum Başkanı
DEÜTF Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin