18. Uluslararası Katılımlı Kromatografi Kongresi

KONGRE TARİHİ
15 Kasım - 18 Kasım 2018

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
İstanbul Üniversitesi Rektörlük Doktora Salonu

KONGRE WEB SİTESİ
www.chroma2018istanbul.com
DAVET
Sayın Hocalarımız, Sevgili Meslektaşlarımız,

Uluslararası katılımlı 18. Ulusal Kromatografi Kongresi; İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi ve İstanbul Üniversitesi İlaç Araştırma ve Uygulama Merkezi’nin ev sahipliğinde 15-18 Kasım 2018 tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleştirilecektir.

İlk kez 1903 yılında Mikhail Tswett tarafından geliştirilip kullanılan daha sonra da büyük gelişmeler sağlanarak günümüze kadar gelen “Kromatografi tekniği” ile yapılan çalışmaların takip edilmesini, tekniğin farklı alanlarda (tıp, ilaç, gıda, petrol, çevre vb) uygulamalarındaki son gelişmelerin izlenmesini ve tartışılmasını hedeflediğimiz kongremize siz değerli bilim insanlarının katkılarını ve katılımını beklemekteyiz.

Uluslararası katılımlı 18. Ulusal Kromatografi Kongresi’nde; erken yaşta aramızdan ayrılan İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Analitik Kimya Anabilim Dalı öğretim üyesi Sevgili Arkadaşımız Prof. Dr. Sevgi Tatar Ulu saygıyla anılacaktır.
Sizleri, iki kıtanın birleşim merkezi olan dünya başkenti İstanbul’da ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağız.

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin