17. Fizyoterapi ve Rehabilitasyonda Gelişmeler Kongresi

KONGRE TARİHİ
25 Nisan - 28 Nisan 2018

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Belconti Resort Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
fizyoterapidegelismeler2018.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

17. Fizyoterapi ve Rehabilitasyonda Gelişmeler Kongresi, Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü tarafından 25-28 Nisan 2018 tarihlerinde Antalya Belek Belconti Resort Hotel’de gerçekleştirilecektir. Kongre temamız “Farket, Değiştir, Gelişime Yön Ver” olarak belirlenmiştir. Fizyoterapi mesleği gelişiminden bu yana büyük gelişme ve değişimler kaydetmiştir. Bu değişim ve gelişmelerin bilinci ve farkındalığı ile biz fizyoterapistler, güncel yaklaşımları, kanıt değeri yüksek uygulamaları takip etmek ve geleceği hep birlikte şekillendirmek istiyoruz.
İpek böceğinin bir kozadan kelebek olarak çıkması ve değişime uğraması, yenilenmesi örneği ile en güncel, en yeni fizyoterapi ve rehabilitasyon yaklaşımlarını hep birlikte paylaşmayı diliyoruz.

Kongreye, ülkemizdeki fizyoterapi ve rehabilitasyon eğitimi veren tüm öğretim elemanlarını, özelleşmiş alanlardaki derneklerimizi, farklı alanlarda çalışan meslektaşlarımızı, genç mezunlarımızı ve sevgili öğrencilerimizi davet etmekten onur duyuyoruz. On yedincisini düzenlemekten gurur duyduğumuz uluslararası katılımlı bu geleneksel kongrede siz değerli katılımcıların deneyim ve tecrübeleri ile fizyoterapi ve rehabilitasyondaki gelişmeler ve 2030 hedefleri tartışılacak, alandaki uygulama ve politikalara yön veren oturumlar, kurslar, konferanslar ve çalıştaylar düzenlenecektir. Klinik tecrübelerin, bilimsel katkıların, ileri teknoloji ve yenilikçi yaklaşımların tartışılacağı bu kongrede geleceğe yön veren bakış açılarına hep birlikte ulaşmayı hedefliyoruz.

Kongremizde bilimsel ve güncel çalışmaların sunulacağı sözel ve poster bildiri oturumlarına da katkılarınızı bekliyoruz. Bu kongrenin geniş katılımlı, verimli bir kongre olmasını diliyor, değerli meslektaşlarımızı, fizyoterapideki gelişmeler ışığında, geleceği birlikte şekillendirmeye ve inşa etmeye davet ediyoruz. Fizyoterapi ailesini, uzun bir aradan sonra yeniden Türkiye’nin incisi Antalya’da bir araya getirmek ve sizlerle birlikte olmak bizleri onurlandıracaktır.

Prof. Dr. Tülin Düger
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin