16. Uluslararası Türk Ortodonti Derneği Kongresi

KONGRE TARİHİ
13 Ekim - 17 Ekim 2018

KONGRE ŞEHRİ
İzmir, Türkiye
KONGRE YERİ
Swissotel Büyük Efes

KONGRE WEB SİTESİ
www.tod2018.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Türk Ortodonti Derneği’nin 13-17 Ekim 2018 tarihleri arasında İzmir’de gerçekleştireceği 16. Uluslararası Kongresi’ne sizleri davet etmekten mutluluk duymaktayım.

Günlük pratiklerimizde sıklıkla karşılaştığımız sorunlarımızın yanı sıra mesleğimizden en son gelişmelerden de söz edilecek olan kongremizin ana temaları: açık kapanış tedavisi, ortognatik cerrahi, iskeletsel ankraj, TME ve dijital ortodontidir. Dünyanın çeşitli ülkelerinden gelip bizlerle deneyimlerini ve araştırmalarını paylaşacak değerli konuşmacılarımız olacaktır. Ayrıca kongrenin ilk gününde Genç Türk Ortodonti Derneği’nin ikinci toplantısı yapılacaktır. Kongre süresince sergi alanını gezebilir ve kongre öncesi ve sonrası yapılacak olan kurslara katılabilirsiniz.
Sizleri Türkiye’mizin modern ve güzel şehirlerinden biri olan İzmir’i keşfetmeye davet ediyorum. Ülkemin 3. büyük şehri olan İzmir Ege Bölgesi’nin incisidir ve çevresinde gezip görebileceğiniz pek çok tarihi yer vardır. Lidyalılar, Persler, Romalılar ve Osmanlılar gibi büyük uygarlıklar İzmir sınırları içerisinde kurulmuş ve yıkılmışlardır. İnsanları ise sıcakkanlı ve konukseverdir.

Kongremizden güzel anılarla ayrılacağınızı umuyorum.
Lütfen ajandalarınıza 13 – 17 Ekim 2018 tarihlerini not ediniz.
İzmir’de görüşmek dileği ile.

Saygılarımla
Prof. Dr. Serpil Hazar
Kongre Başkanı


Sevgili Meslektaşlarım,

Türk Ortodonti Derneği’nin XVI. Uluslararası Kongresi’ni 13-17 Ekim 2018 tarihinde İzmir’de gerçekleştiriyoruz. Kongremizin bu seneki temasını “Ortodontide Güncel Çözümler” olarak belirledik. Bilim ve teknolojideki ilerlemelere paralel olarak ortodontik tanı ve tedavide kullandığımız gereç ve yöntemlerde önemli gelişmelere tanık olduğumuz bir dönemdeyiz. Kongremizin zengin bilimsel programı sizlere alanımıza ilişkin en güncel bilgiye ve yeniliklere ulaşma imkanı sağlayacak.

Ekim ayı, doğası, tarihi ve kültürel zenginlikleri ile harikulade bir şehir olan İzmir’i ve çevresini keşfetmek için mükemmel bir zaman. Bilimsel programın yanı sıra bu güzel şehri yaşamak için de biraz zaman ayıracağınızı umuyorum.

Türk Ortodonti Derneği Yönetim Kurulu adına sizleri kongremize davet ederken, organizasyondaki değerli emek ve katkıları için tüm komite üyelerine, sponsor firmalara ve kongre organizasyon firmamıza teşekkürlerimizi sunarım.

Prof. Dr. Ahu Acar
Türk Ortodonti Derneği Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin