16. Ulusal Jinekoloji ve Obstetrik Kongresi

KONGRE TARİHİ
09 Mayıs - 13 Mayıs 2018

KONGRE ŞEHRİ
Belek, Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Titanic Deluxe Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.tjod2018.org
DAVET
Sevgili Meslektaşlarım,

Geçmişten bugüne gelinceye kadar, ülkemizin Kadın Doğum alanında en büyük ve de kendi alanında bilimsel ve sosyal program anlamında en zengin kongresi olmayı başarmış olan Ulusal Jinekoloji ve Obstetrik kongresi’nin 16.’sını 9-13 Mayıs 2018 tarihinde sizlerin katılımı ile, Türkiye’nin en gözde turizm şehri Antalya’da, Titanic Deluxe Otel’de gerçekleştireceğiz.

Geçen yıl, sizlerle beraber, 15. Ulusal kongremizde 2.500 kişiye ulaşan bir katılımcı sayısı ile çok başarılı bir kongre düzenledik. 2018 yılında, yine sizlerin değerli katılımlarınızı ve yüksek ilgisini beklediğimiz kongremizde tüm dünyadan ve ülkemizden bilgi ve birikimlerini paylaşmak üzere bir araya gelen seçkin konuşmacıların yer aldığı üst düzey bir bilimsel program yapacağız. Kongremiz, gerek obstetrik ve gerekse jinekoloji alanında görev alan tüm meslektaşlarımızla birlikte, Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanlık alanındaki son gelişmeleri ve tüm güncel konuları detayları ile paylaşmak ve tartışmak adına kaçılmayacak bir fırsat olacaktır.

Antalya’da, yaz başlangıcında, bu sevgi, arkadaşlık ve dostluk ortamında sizle birlik olmaktan büyük bir mutluluk duyacağız.

Prof. Dr. Ateş Karateke
Kongre ve TJOD Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin