13. Ulusal Uyku Kongresi

KONGRE TARİHİ
04 Aralık - 08 Aralık 2018

KONGRE ŞEHRİ
Side, Antalya, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
kongre.tutder.org.tr
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız, Değerli Teknisyenlerimiz,

TUTDER tarafından 04 – 08 Aralık 2018 tarihlerinde Antalya Side Star Elegance Otel’de düzenlenecek 13. Ulusal Uyku Kongresi’ne sizleri davet etmekten büyük mutluluk ve onur duyuyoruz.

Kongre düzenleme kurulu olarak önceliğimiz uyku tıbbına gönül vermiş değerli konuşmacıların katılımları ile bilimsel açıdan doyurucu ve konuyla ilgili herkesin ilgisini çekebilecek teorik sunumlara ek olarak pratik uygulamalar ve bu esnada karşılaşılabilen sorunlara ait çözümleri de kapsayan bir bilimsel etkinlik düzenlemektedir.

Kongre içerisinde Uyku Hekimliği ve Uyku Teknisyenliği Sertifikasyon Kursları düzenlenecektir.

Gün boyu devam edecek bilimsel açıdan yoğun ve düzeyli toplantılara ek olarak sizleri Side’nin doğal güzelliklerini de kapsayan çeşitli sosyal aktivitelerde aramızda görmeyi arzuluyoruz.

Sizlerin sayesinde bilimsel ve sosyal yönden unutulmaz güzellikte bir toplantı olacağını düşündüğümüz 13. Ulusal Uyku Kongresi’n de buluşmayı diliyoruz.

Saygı ve sevgilerimizle,
Doç.Dr.Vural FİDAN
Dernek Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2019 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin