13. Çukurova Hematoloji Günleri

KONGRE TARİHİ
08 Kasım - 10 Kasım 2019

KONGRE ŞEHRİ
Antakya, Hatay, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
www.cukurovahematolojigunleri.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Çukurova Hematoloji Günleri ülkemizin en eski yerel toplantılarından bir tanesidir. Verilen 5 - 6 yıllık araya ragmen bu yıl onucuncusunu gerçeklestirecek olmamiz bunun en güzel kanıtıdır.

Günümüzde çok fazla sayıda toplantı olmasına ragmen Çukurova Hematoloji Günleri ilk toplantısından itibaren sadece bilimsel değil aynı zamanda sosyal yönü ile de fark yaratan farklı bir misyon ortaya koymuştur.

Toplantı konseptimiz klasik toplantı modellerinden farklı olarak olgu sunumları uzerine oturtulmuş ve sadece gerektiği kadar didaktik konuşmalara yer verilmektedir. En güzel yanı olarak da bu sunumları tamamen genç hekim arkadaşlarımızın yapmış olması olarak görüyoruz. Hem tecrübelerini artırmakta hem de ilk heyecanlarını burada yenme şansını yakalamaktadırlar. Değerli hocalarımız da onlara kendi tecrubeleri ve olgunlukları ile yol göstermektedir. Bu sayede geleceğin konuşmacılarını yetiştirmek gibi bir misyon daha edinmiş durumdayız.

Ülkemizin seçkin hocaları da zamanlarını ve emeklerini ayırarak toplantı sehrine gelmekte ve bölgemizin genç hekimlerine destek vermektedirler, genç hekimlerimiz de bu seçkin hocalarımızı kalabalık toplantılar yerine daha yakından görme ve tanıma şansına sahip olmaktadır. Toplantının bir diğer one çıkan yönü de, bölge hekimlerinin değişik tedaviler hakkında bilgi alışverişi yaparak tedavilerini karşılaştırma şansına sahip olmalarıdır.

Çukurova Hematoloji Günleri toplantıları ilk başta değerli duayenimiz Prof. Dr. Osman İlhan ile başlamıştır. Bugün ise sahibi genç hekimlerimizdir.

Her yıl toplantıyı bölgemizin farklı bir şehrinde yapmaya calışıyoruz. Bu yıl ülkemizin en güzel şehirlerinden biri ve hoşgörünün simgesi olan Antakya'da yapıyoruz.

Sevgili Prof. Dr. Hasan Kaya ve Doç. Dr. Gül İlhan hocalarımıza ev sahiplikleri icin teşekkürü borç biliriz.

8 - 10 Kasım 2019 tarihlerinde Antakya'da görüşmek dileğiyle.

Teşekkürler.

Prof. Dr. Birol Güvenç

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin