13. Çukurova Dermatoloji Günleri-Dermatolojide Tedavi 4

KONGRE TARİHİ
11 Kasım - 15 Kasım 2020

KONGRE ŞEHRİ
K.K.T.C.
KONGRE YERİ
Elexus Hotel and Resort

KONGRE WEB SİTESİ
www.cukurovadermatoloji2020.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

13. Çukurova Dermatoloji Günleri, Çukurova Deri ve Zührevi Hastalıklar Derneği ve bölgedeki beş Üniversitenin birlikteliği ile 11 - 15 Kasım 2020 tarihinde Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Girne’de düzenlenecektir.

13. Kongremizin ana konusu “Dermatolojide Tedavi-4” olup, her yönü ile güncel dermatolojik tedavi yöntemleri ele alınacaktır. Her yıl olduğu gibi, kongremizin ilk günü ve kongremiz süresince, alanında ismini kanıtlamış meslektaşlarımız tarafından, uygulamalı Dermokozmetik kurslar ve workshoplar düzenlenecektir.

Siz değerli meslektaşlarımızın katılımları ve bilimsel katkıları ile kongreye onur vereceklerine inanıyor, kongreye katkıda bulunan tüm kurum ve kuruluşlara düzenleme kurulu adına en içten teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bu kongrenin de bilimsel ve sosyal etkinlikler açısından anılarınızda uzun yıllar Çukurova sıcaklığı ile kalacağını umuyor saygılar sunuyoruz.

Simpozyum Düzenleme Kurulu

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin