11. Türk Yunan Ortopedi ve Travmatoloji Günleri

KONGRE TARİHİ
15 Kasım - 17 Kasım 2018

KONGRE ŞEHRİ
Edirne, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
turkishgreekorth.totbid.org.tr
DAVET
Sevgili Meslektaşlarımız,

Sizleri 15-17 Kasım, 2018 tarihinde Edirne’de yapılacak olan 11. Türk-Yunan Ortopedi ve Travmatoloji Günleri toplantısına davet etmekten mutluluk duyuyoruz. İlki 1995 yılında Hakkı Önçağ Hoca ve Profesor Pan Soukakos’un öncülüğünde İzmir’de gerçekleşen ve artık geleneksel hale gelen, bilimsel ve sosyal açıdan tüm toplantıların oldukça verimli geçtiği, arkadaşlığın, dostluğun pekiştiği toplantımızda sizleri de aramızda görmek istiyoruz.

İki yılda bir dönüşümlü olarak Türk ve Yunan taraflar tarafından organize edilen gelenekselleşmiş toplantıların ( İzmir 1995, Yanya 1998, İzmir 2000, Dedeağaç 2002, Bursa 2005, Selanik 2007, İzmir 2009, Atina 2012, İstanbul 2014, Kavala 2016) 11.si Edirne’de yapılacak.

Edirne tarihi ve doğal zenginlikleri ile, Meriç ve Tunca nehrinin birleştiği, Yunanistan ve Bulgaristan sınırlarının kesiştiği bölgede yer almaktadır. Biz organizasyon komitesi olarak toplantının bilimsel ve sosyal açıdan başarılı geçmesi için her türlü çabayı harcamaya hazırız, sizlerin de katılımı toplantıya renk katacaktır.

Sevgi ve Saygılarımızla,

Prof. Dr. Cem Çopuroğlu
Toplantı Başkanı

Prof. Dr. Semih Aydoğdu
Toplantı Başkanı

Prof. Dr. İrfan Öztürk
TOTBİD Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin