11. TJOD Asistan Okulu

KONGRE TARİHİ
19 Ocak - 21 Ocak 2018

KONGRE ŞEHRİ
Samsun, Türkiye
KONGRE YERİ
Anemon Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.tjodasistan.org
DAVET
Düzenlediği kongre, kurs, sempozyum ve bölge toplantılarıyla uzmanlık sonrası eğitime yıllardır katkı sağlayan derneğimiz, bundan sonra asistanlarımıza yönelik olarak da eğitimlere ağırlık verecektir. Medikal konuların yanı sıra, hasta ve hasta yakınlarıyla iletişim, mediko-legal sorunlar, meslektaşlar arası ilişkiler ve asistanlarımızın karşılaştıkları sorunlarla ilgili de toplantılar yapılmaktadır.

Sosyal programlarla asistanlarımızın birer uzman olarak mesleğe atılmadan önce kaynaşmaları, birbirlerini tanımaları ve TJOD’nin asistanlarla ilgili EBCOG ve FIGO programlarına katılmaları da teşvik edilmektedir. Özellikle 3. ve 4. yıl asistanları kabul edilmektedir. Başvurular TJOD yönetimi ve asistan arkadaşlarımızın çalıştıkları hastanelerin yönetimi ile birlikte değerlendirilmektedir. Ulaşım ve konaklama giderleri dahil hiçbir ücret ödemeden katılım sağlanmaktadır. Her dönem 50 kadın doğum asistanı bu organizasyondan faydalanmaktadır. Asistan arkadaşlarımız bu proje kapsamında alanında Türkiye’nin önde gelen değerli hocalarından ders dinleme ve soru sorma imkanına sahip olmaktadırlar. Ayrıca asistanlık süresince karşılaştıkları sorunları diğer asistan arkadaşlarla ve hocalarla paylaşma imkanı bulmaktadırlar.

Sunumlar asistan arkadaşlarımızın pratik hayatta kullanabilecekleri sadelikte hazırlanmaktadır. Kadın doğum teorik derslerinin yanı sıra tıbbi makale yazma ile ilgili dersler de anlatılmaktadır. Okulun son gününde anlatılan derslerle ilgili sınav yapılmaktadır ve sınavda ilk üç sırada olanlar çeşitli hediyeler kazanmaktadırlar.

19-21 Ocak 2018 tarihleri arasında Samsun’da düzenlenecek olan 11. TJOD Asistan Okulu’na belli bir kontenjandaki kadın doğum asistanları TJOD tarafından burslu olarak Asistan Okulu’na gönderilecektir. Burs kapsamında kadın doğum asistanının ulaşım, kayıt, konaklama ve transfer giderleri karşılanacaktır.

Başvurular www.tjodasistan.org web sitesinden yapılacaktır. Burs almaya hak kazanan kadın doğum asistanlarının, 2 kişilik odalarda konaklamaları sağlanacaktır.

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin