10. Uluslararası Protez-Ortez Kongresi

KONGRE TARİHİ
18 Ekim - 20 Ekim 2018

KONGRE ŞEHRİ
Ankara, Türkiye
KONGRE YERİ
Hacettepe Üniversitesi Kültür Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
www.protezortezkongresi2018.org
DAVET
Değerli Üyelerimiz, Protez Ortez Alanında Çalışan Sağlık Profesyonelleri, Firma Yetkilileri ve Öğrencilerimiz,

18-20 Ekim 2018 tarihleri arasında Hacettepe Üniversitesi Kültür Merkezi’nde düzenleyeceğimiz “10. ULUSLAR ARASI PROTEZ-ORTEZ KONGRESİ” ne sizleri davet etmekten onur ve mutluluk duymaktayız. Bu kongrenin, bilimsel içeriği yüksek oturumlardan, yenilikçi konulardan ve önemli tartışmalardan oluşacağına inanıyoruz. Bilimsel programla birlikte, uluslar arası kongremizin, katılımcıların zihninde iz bırakacak bir kongre olması sizlerin destek ve katkılarıyla mümkün olacaktır.

1998 yılında Ankara’da kurulan Türkiye Protez- Ortez Bilim Derneği’nin amaçları; kongre, sempozyum, kurs gibi eğitsel ve bilimsel etkinlikleri düzenlemek, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri üyeleriyle paylaşmak, bu gelişmeleri hastalara yansıtmak, protez ve ortez kaynaklarının optimum kullanımını sağlamak, protez ve ortez alanındaki ulusal ve uluslar arası kuruluşlarla işbirliği yapmak, karşılaşılan sorunları tartışmak, bu alanda çalışan hekim, fizyoterapist, mühendis, prostetist-ortotist, ortopedik protez-ortez teknikeri ve teknisyeni arasındaki bilgi alışverişini sağlamak ve gelişmiş ülkeler standardında protez-ortez rehabilitasyonunu gerçekleştirmektir.

Bu amaçlarla gerçekleştireceğimiz 10. Uluslararası Protez-Ortez Kongresi’ne pek çok yerli ve yabancı profesyonel katkı sağlaacaktır. Kongre ana konuları; Protezler, Ortezler, Rehabilitasyon, Protez- Ortez Alanında Eğitim, Protez- Ortez Uygulamalarında Güncel Teknolojiler, Protez Ve Ortezlerde 3D Teknolojileri, Sanal Gerçeklik Ve Simulayon Uygulamaları, Mikroişlemcili Diz Eklemleri, Mikroişlemcili Eller, Osseointegrasyon, Protezlerde Fonksiyonel Sınıflandırma, Ayak ve Ayakkabı, Bilgisayarlı Tabanlık Uygulamaları, Biyomedikal Araştırmalar, Kanıta Dayalı Uygulamalar, Tekerlekli Sandalye Ve Oturma Düzenekleri, Skolyoz, Yürüyüş, Süspansiyon Sistemleri, Liner Uygulamaları, Engelsiz Mobil Teknolojiler gibi başlıkları içermektedir. Kongremizde bu başlıkları içeren panel, konferans, oturum, workshop, serbest bildiri ve poster sunumlarına yer verilecektir. Tüm sunumlar kongre web sayfamızda oluşturulacak olan e-book’ta yayınlanacaktır.

Protez- Ortez alanında çalışan rehabilitasyon ekibini bir araya getirerek bilimsel paylaşımlar yanında, sosyal birliktelikleri de güçlendirmeyi amaçladığımız “10. Uluslar Arası Protez-Ortez Kongresi”nde siz değerli katılımcılarla birlikte olmaktan mutluluk duyacağız.

En içten saygı ve sevgilerimizle,

Prof. Dr. Fatih Erbahçeci
Türkiye Protez- Ortez Bilim Derneği Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2019 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin