10. Ulusal Kemik İliği Transplantasyonu ve Hücresel Tedaviler Kongresi

KONGRE TARİHİ
01 Mart - 03 Mart 2018

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Xanadu Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.thdkitht2018.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Yeni dönem yönetim kurulumuzun ilk kongresi olan 10. Ulusal Kemik İliği Transplantasyonu ve Hücresel Tedaviler Kongresi’ni düzenlemekten, yönetim kurulumuz adına gurur ve mutluluk duyuyorum. 10. Ulusal Kemik İliği Transplantasyonu ve Hücresel Tedaviler Kongremiz, ülkemizde düzenli olarak gerçekleştirilen en büyük organizasyon olması yanında yurt dışındaki benzerleri arasında da en önemli birkaç toplantıdan biri olma özelliğini korumaktadır. Ulusal Kemik İliği Nakli kongremiz daha önceki dönemlerde iki yılda bir yapılmaktaydı. Giderek artan merkez ve nakil sayısı ve bu alandaki bilgi birikimleri dikkate alınarak, bu kongreyi her yıl düzenleme ihtiyacını ortaya koydu.

Nakil merkezlerimizin uluslararası akreditasyon sertifikasının alınmasının ne kadar önemli olduğu tartışılmazdır. İki sene önce kurulan JACIE Çalışma Grubu ve bu grubun ilk projesi olan THD JACIE Ulusal İşbirliği Projesi başarı ile devam etmekte olup iki merkez akreditasyon başvurusu konusunda önemli yol katetti. Bu yapısal projenin nakil merkezlerimize ve ülkemize katkısının büyük olacağına inanıyoruz. Kongremizin ilk günü Transplantasyon İmmünolojisi kursu ile başlayacağız. Birbirinden değerli konuşmacı ve oturum başkanları ile bilimsel programda transplantasyonu ayrıntılı olarak inceleyecek ve güncel gelişmelerle birlikte sorunlarımızı paylaşacak ve çözüm yolları arayacağız. Kongremizde ayrıca hemşirelerimize JACIE hazırlanan merkezlere ve transplantasyon koordinatörlerine yönelik özel eğitim programları da yer almaktadır.

Türk Hematoloji Derneği olarak düzenlediğimiz bu bilimsel ve sosyal aktivitelerimizde sizlerle birlikte olmaktan çok büyük memnuniyet duyacağız.

Kongremizde görüşmek dileğiyle, sevgi ve saygılarımı sunuyorum

Prof. Dr. G. Hayri Özsan
Başkan

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin