1. Uluslararası İç Hastalıkları Hemşireliği Kongresi

KONGRE TARİHİ
25 Kasım - 27 Kasım 2018

KONGRE ŞEHRİ
Lara, Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Sherwood Breezes Resort

KONGRE WEB SİTESİ
www.ichastaliklarihemsireligi.com
DAVET
Değerli meslektaşlarımız;

İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü İç Hastalıkları Hemşireliği Anabilim Dalı ile Ebe ve Hemşireler Derneği işbirliğinde düzenlenecek olan 1.Uluslararası İç Hastalıkları Hemşireliği Kongresi 25-27 Kasım 2018 tarihleri arasında Antalya Sherwood Breezes Resort, Lara, Antalya da düzenlenecektir.

Uluslararası düzeyde gerçekleştirmeyi planladığımız kongremizin çıkış noktasını, iç hastalıkları hemşireliği alanında uluslararası kapsamlı bir kongrenin yapılması konusunda gelen talepler oluşturmuştur. Hedef kitlesinin yurt içinde ve dışında iç hastalıkları hemşireliği alanında klinik ve akademik çalışmalarda bulunan hemşire meslektaşlarımızın olduğu “Yeşil Bir Dünya, Yeşil Bir Gelecek” konseptli kongremizin ana teması “İç Hastalıkları Hemşireliğine Evrensel Bir Bakış” olarak belirlenmiştir. Ana konular başta kronik hastalıklarda acil-klinik-yoğun ve uzun dönem bakım, biyoterapi, kanıt temelli uygulamalar, mikrobiyata ve beslenme, hemovijilans hemşireliği, kronik hastalıklarda koruyucu yaklaşımlar ve sağlık turizmi olup, tüm iç hastalıkları hemşireliğini ilgilendiren konularda da bildiri kabulü yapılacaktır.

Alanında uzman yabancı konuşmacıların katılımıyla da zengin bir içeriğe sahip olmasını planladığımız kongremizde klinisyen ve akademisyen meslektaşlarımızla buluşmak dileğiyle….

Organizasyon Komitesi

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin