1. Uluslararası Beşeri ve Sosyal Bilimler Kongresi

KONGRE TARİHİ
04 Ekim - 07 Ekim 2018

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Silence İstanbul Hotel and Convention Center

KONGRE WEB SİTESİ
socialsciencescongress.org
DAVET
“Yeni küresel gelişmeler ışığında sosyal bilimlerde yeni ufuklar”

Değerli Meslektaşlarımız, Kıymetli Kamu ve Özel Sektör Temsilcileri,

Uluslararası Beşeri ve Sosyal Bilimler Kongresi (UBSBK-2018), 4-7 Ekim 2018 tarihleri arasında İstanbul Medeniyet Üniversitesi desteğiyle, Silence İstanbul Hotel & Convention Center’da düzenlenecektir. Alanında önemli araştırmacı, akademisyen ve profesyonelleri bir araya getirecek olan bu kongreye, sizleri, düzenleme kurulumuz adına davet ediyoruz. Katılımcılar, kongrede, araştırmalarını sunma, bilgi alışverişinde bulunarak güncel beşeri ve sosyal bilim konularını tartışma olanağı bulacaklardır.

Beşeri ve Sosyal bilimlerin tüm konularının tamamını kapsayacak olan bu Kongrede; Türk Dili ve Edebiyatı, Tarih, Coğrafya, İklim Değişikliği, Doğu Dilleri ve Edebiyatları, Batı Dilleri ve Edebiyatları, Slav Dilleri ve Edebiyatları, Eğitim Bilimleri, Çeviribilim, Arkeoloji, Sanat Tarihi, Eskiçağ Dilleri ve Kültürleri, Antropoloji, Psikoloji, Sosyoloji, Sivil Toplum Kuruluşları ve Sosyal Sorumluluk Yönetimi, Bilgi ve Belge Yönetimi, Felsefe, Bilim Tarihi, Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji, Taşınabilir Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım, Özel Hukuk, Kamu Hukuku, İktisat, Maliye, İşletme Vergiciliği, Sermaye Piyasası Uzmanlığı, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Sağlık Hizmetleri Yönetimi ve Ekonomisi, Endüstri İlişkileri ve İnsan Kaynakları, Ekonometri, Finansal Ekonometri, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Ticaret ve Finans, Turizm ve Turizm İşletmeciliği, Gastronomi, Seyahat İşletmeciliği, Konaklama İşletmeciliği, Turizm Rehberliği, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Yerel Yönetimler, Kent ve Çevre Çalışmaları, Ekonomi ve Yönetim, Uluslararası İlişkiler, Siyaset Bilimi, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası İşletmecilik, Hastane ve Sağlık Kuruluşlarında Yönetim, İşletme, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, Reklamcılık, Gazetecilik, Radyo Tv Sinema, Temel İslam Bilimleri, Felsefe ve Din Bilimleri, İslam Tarihi ve Sanatları, İlköğretim Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Eğitimi, Müzikoloji, Sahne Sanatları, Müzik, Avrupa Birliği, Avrasya Araştırmaları, Türkiyat Araştırmaları, Kadın Çalışmaları, Ekonomi Hukuku, Sosyal Yapı Sosyal Değişme, Yabancı Dil Olarak Türkçe, Akdeniz Dünyası Araştırmaları, Müze Yönetimi, Kültürel Miras Alanlarının Yönetimi, Bankacılık, Tedarik Zinciri Yönetimi, Ulaştırma ve Lojistik Yönetimi, Yükseköğretim Yönetimi, Kariyer Danışmanlığı, Uluslararası Medya Çalışmaları, Yönetim Bilişim Sistemleri, Uluslararası Ticaret ve Lojistik gibi alanlarda yapılmış tüm teorik ve ampirik çalışmalar değerlendirmeye alınacaktır. Kongre dilleri, Türkçe ve İngilizce’dir. Kongrede sunulmuş olan tam metinli bildiriler, Kongre sonrasında Uluslararası Beşeri ve Sosyal Bilimler İnceleme Dergisinde Özel Sayı olarak yayınlanacaktır. Bildirisinin proceeding yayınlanmasını arzu etmeyen yazarlarımız Kongre sonrasında, makalelerini ulusal ve uluslararası indekslerce taranan Kongre Dergilerinde hakem değerlendirmesi sonrasında yayınlatabilecektir.

Özet son gönderim tarihi 15 Ağustos 2018’dir.

4-7 EKİM, 2018 tarihinde Silence İstanbul Hotel & Convention Center’da görüşmek dileğimiz ile…

Saygılarımızla,

Dr. Bilal Çankır
Kongre Başkanı, ICHSS -2018

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2019 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin