1. Temel Onkoloji Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
09 Mayıs - 11 Mayıs 2018

KONGRE ŞEHRİ
İzmir, Türkiye
KONGRE YERİ
Dokuz Eylül Üniversitesi

KONGRE WEB SİTESİ
www.temelonkolojisempozyumu.org
DAVET
Değerli Araştırmacılar,

Temel Onkoloji Sempozyumu 09-11 Mayıs 2018 tarihleri arasında Dokuz Eylül Üniversitesi Kurucu Öğretim Üyeleri Konferans Salonu – İzmir’de gerçekleştirilecektir.

Sempozyumun ana başlığı ‘Tümör Biyolojisi ve Genetiği’ olarak belirlenmiştir. İlkini düzenlediğimiz Temel Onkoloji Sempozyumu’na katılım ve katkılarınız bizlere güç verecektir.

Kanser araştırmaları alanındaki hızlı gelişmeleri yakalama çabasıyla, multidisipliner çalışma anlayışıyla düzenlemekte olduğumuz bu ilk sempozyum; son yıllarda onkoloji alanındaki hızlı gelişmelerin önemli kısımlarını oluşturan kanser metabolizması, kanserde immunoterapi, moleküler onkoloji, kanserde progresyon ve metastaz, yeni teknolojiler ve kanser konularını içerecektir. İlk gününde “İkinci Kuşak Dizi Analizi ve Onkolojide Kullanım Alanları” temalı kurs yer alacaktır

Temel Onkoloji alanında çalışanları bir araya getiren Temel Onkoloji Derneği’nin ilk sempozyumunda bizlerle birlikte olmanız dileğiyle...

Temel Onkoloji Derneği (TEOD) adına

Sempozyum Başkanı

Prof. Dr. Safiye Aktaş

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin