1. Romatizmal Hastalıklar Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
23 Mart - 24 Mart 2018

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
WOW İstanbul Hotels and Convention Center

KONGRE WEB SİTESİ
www.sburomatizmalhastaliklar.org
DAVET
1903 yılında Sultan II. Abdülhamit tarafından ilk modern tıp mektebi olarak açılan Mekteb-i Tıbbiye-i Şahane binası 113 yıl sonra tekrar Sağlık Bilimleri Üniversitesi adıyla tıp eğitimi hizmetini vermeye başlamıştır. Kamuda Sağlık temalı ilk üniversite olan Sağlık Bilimleri Üniversitesi adına 23-24 Mart 2018 tarihlerinde Wow İstanbul Hotels and Convention Center’da yapacağımız ‘’1. Romatizmal Hastalıklar Sempozyumu’’na sizleri davet etmekten büyük bir mutluluk ve gurur duyuyoruz.

Son yıllarda, bilimsel gelişmeler ışığında birçok hastalık erken tanınır hale gelmiş ve etkin tedavi yöntemleri ile hastalıkların kontrol altına alınma şansı artmıştır. Tanı ve tedavide önemli gelişmelerin yaşandığı tıp alanlarının başında da romatoloji bölümü gelmektedir. Romatoloji alanındaki bilimsel yeniliklere, güncel klinik yaklaşımlara ve uygulamalara yer verilen, konusunda yetkin hekimlerin katkılarıyla oluşacak, başta iç hastalıkları asistanları ve uzmanları olmak üzere tüm meslektaşlarımızın yararlanacağı bir toplantı gerçekleştirmeyi umuyoruz.

Romatizmal hastalıkların tanı, takip ve tedavisinde görev alan tüm hekimleri, sağlık çalışanlarını ve diğer meslek gruplarını 23-24 Mart 2018 tarihinde aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.

Doç. Dr. Cemal Bes
Sempozyum Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2019 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin