1. Proloterapi ve Tamamlayıcı Tıp Kongresi

KONGRE TARİHİ
04 Ekim - 07 Ekim 2018

KONGRE ŞEHRİ
Girne, K.K.T.C.
KONGRE YERİ
Elexus Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.proloterapigunleri.com
DAVET
Sevgili Meslektaşlarım

Tamamlayıcı Tıp, 2014’de Bakanlığımızın yayınladığı yönetmelikten sonra ivme kazanarak ülkemizde yaygınlaşmaya başladı. Yönetmelikle kabul edilen 15 metodun içinde yer alan Proloterapi konusunda Kıbrısta 4-7 Ekim 2018 de bir sempozyum düzenleme kararı aldık.

Proloterapi’nin yaygınlaşması için ilk günden beri çalışmalar yürüten Dr.Hasan Doğan ve Dr.İlker Solmaz’ın birikmiş tecrübelerini paylaşacakları bu sempozyuma katılmak katılımcılar için unutulmaz bir deneyim olacaktır. Tamamlayıcı Tıbbın diğer branşlarından yetkin hocalarımızın yapacağı sunumlar ve work-shop uygulamaları ile zenginleşecek olan sempozyumumuza hepiniz davetlisiniz.

Bilimsel, pratik ve etkili bir metod olan Proloterapi organizmada ortaya çıkan dejenerasyonu durdurmakla kalmayıp rejeneratif süreci başlatmaktadır. Yeterli iyileşme sağlanması için sağlıklı bir dolaşım sistemi, sağlıklı boşaltım sistemi ve regüle bir bağışıklık sistemine ihtiyaç vardır. Bu nedenle tek başına uygulanabildiği gibi kombine uygulamalar ile başarı oranı artmaktadır.

Tecrübe paylaşımı fırsatı bulacağımız bu sempozyumda kombine tedavi yöntemleri ve tamamlayıcı tıp felsefesi detaylı olarak tartışılacaktır.

Hastasının sadece semptomatik değil sistemik olarak da iyileşmesine odaklanan tüm meslektaşlarımızla yavru vatan Kıbrıs’ta buluşmak dileğiyle…

Kongre Başkanı
Op.Dr Hasan Doğan

Kongre Bilimsel Komisyon Başkanı
Dr. Öğr. Üyesi İlker Solmaz

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin