1. Eskişehir Romatoloji Günleri

KONGRE TARİHİ
27 Nisan - 29 Nisan 2018

KONGRE ŞEHRİ
Eskişehir, Türkiye
KONGRE YERİ
Osmangazi Üniversitesi Prof. Dr. Necla Özdemir Konferans Salonu

KONGRE WEB SİTESİ
www.eskisehirromatoloji.org
DAVET
Sayın Meslektaşlarım,

27-29 Nisan 2018 tarihleri arasında 1. Eskişehir Romatoloji Günleri’ni gerçekleştireceğiz. Bu etkinliğimizde, seçtiğimiz konu başlıklarının hitap edeceği hekimler, Romatoloji, İç Hastalıkları, Fizik Tedavi Rehabilitasyon, Ortopedi ve Aile Hekimi uzmanları ve uzmanlık öğrencileri olacaktır. Konular olabildiğince klinik uygulamalar sırasında karşılaşılan sorunlara parmak basacak başlıklardan seçilmeye çalışıldı. Bunlar; romatizmal hastalıklara yaklaşım, laboratuar testlerinin akılcı kullanımı, tedavide dikkat edilecek konular ve akılcı ilaç kullanımı temelinde olacaktır. Etkinliğimizin katılımcıların bilgilerini gözden geçirecekleri ve onları tazeleyecekleri bir zemin yaratacağını umut ediyorum.

Eskişehir son yıllarda iç turizmin gözde şehirlerinden birisidir. Operası, tiyatroları, bilim kültür parkları, bal mumu heykel müzesi, cam sanatları müzesi, tarihi Odun pazarı evleriyle ve çiğ böreğiyle binlerce yerli turistin uğrak yeri olmaktadır. Katılımcılarımıza, yeşilin en güzel haliyle kendini gösterdiği Nisan ayında, Porsuk nehrimizin nazlı akışına tanık olmalarını öneririz.

Ayrıca, etkinlik tarihi, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi İç Hastalıkları Romatoloji BD’nın kuruluşunun 20. yılına denk gelmiştir. Anadolu Üniversitelerinin içerisinde ilk kurulan Romatoloji Bilim Dallarından biri olmakla övünüyoruz. Bu mutluluğumuza ortak olmanız bizi sevindirecektir. İlkbahar renkleriyle bezenmiş bir Eskişehir’de buluşmak dileğiyle.

Prof. Dr. Cengiz KORKMAZ
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin